Alexandra Apartment

Βασικές ανέσεις

  • 85 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο
  • 5 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Τοποθεσία

    Το Alexandra Apartment Ύψος 85 τ.μ. Έχει ηλιόλουστη βεράντα με μπανιέρα με υδρομασάζ.

    Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από την παραλία.

    Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και νιπτήρας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

    Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα του Alexandra Apartment είναι εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για την άνεσή σας. Ο σταθμός λεωφορείων Sunrise Hotel Ipsos βρίσκεται σε απόσταση μόλις 250 μέτρων.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: από 07:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας1233028

    Δωμάτια στο Alexandra Apartment Ύψος

    Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και νιπτήρας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Alexandra Apartment Ύψος Φαγητό φωτογραφία Alexandra Apartment Ύψος Παραλία φωτογραφία Alexandra Apartment Ύψος Παραλία φωτογραφία Alexandra Apartment Ύψος Παραλία φωτογραφία
    Διαμέρισμα με δύο υπνοδωμάτια

    Μέγεθος: 85 μ²

    Τύπος κρεβατιού: 2 King Size Beds

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Alexandra Apartment Ύψος

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά
    Προβολή κοντινών μερών

    Κοντινά μέρη

    Αεροδρόμια (1)

    Κρατικός Αερολιμένας Κέρκυρας «Ιωάννης Καποδίστριας»
    14.9 χλμ.

    Αξιοθέατα (9)

    AB Market Vassilopoulos
    200 μ
    Edem Beach Nightclub
    1.1 χλμ.
    Church of Analipsi
    1.7 χλμ.
    Παραλία Ύψος
    2.2 χλμ.
    Viewpoint
    3.5 χλμ.
    Παραλία Μπαρμπάτη
    3.6 χλμ.
    Chapel of Archangel
    3.6 χλμ.
    Kommeno Bay Beach
    3.7 χλμ.
    Trailriders
    4.4 χλμ.

    Τα σχόλια των πελατών του Alexandra Apartment Ύψος

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Δημοφιλή ξενοδοχεία στην Ελλάδα

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Alexandra Apartment Ύψος